İzmir Havalimanı Transfer

İzmir havalimanı transfer için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

TIKLA, ARA!

İzmir Havalimanı Transfer

izmir havalimanı transfer

Ege bölgesinin en eski transfer ve rent a car firmalarından olan TDH Rent a Car, İzmir e uçakla geldiğiniz zaman İzmir ve Ege Bölgesindeki istediğiniz yere ulaşım hizmetleri vermek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti esas alan firmamız, sizleri havalimanında karşılamakta ve son model araçlar ve deneyimli şoförlerimiz ile istediğiniz yere ulaştırmaktadır. Tüm havalimanı transfer hizmetlerimiz konfor ve güvenlik içinde sunulmaktadır. İzmir havaalanı transfer konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ile İzmir in en iyi transfer hizmetini vermeyi görev ediniyor ve bu doğrultuda kalite standartlarımızı arttırıyoruz. İzmir havalimanı transfer hizmetlerimiz arasında, İzmir otel transfer, İzmir çeşme transfer, çeşme alaçatı transfer gibi geniş kapsamlı bölgelere hizmet veriyoruz. Araç parkımız arasında Mercedes vito, Vw Passat, Mercedes ve Bmw gibi her segmentte araç bulunmaktadır. Ayrıca İzmir havalimanı vip transfer hizmetleri için de protokol ve devlet erkânına hizmet vermekteyiz.

Tdh Rent a Car olarak İzmir’ de marka olan firmamız, İzmir havalimanı transfer hizmetleri konusunda da adım atmış ve İzmir’ de en kaliteli transfer hizmetini sunmayı amaçlamıştır. En çok tercih edilen firmalardan olan TDH, uygun fiyatları ve profesyonel hizmetleri ile göz doldurmaktadır. İzmir Adnan Menderes havalimanı transfer konusunda en iyi hizmeti veren firmamız, İzmir Adnan Menderes Havalimanına ulaştığınız andan itibaren tüm transfer ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

TDH Rent a Car;

  • İzmir havaalanı transfer
  • İzmir Çeşme Transfer
  • İzmir Bodrum Transfer
  • İzmir Alaçatı transfer

gibi Ege’ deki tüm il ve ilçelere transfer hizmetleri vermektedir. Bu hizmetleri kalite standartlarında sunmak için hizmet içi eğitim ve şoför eğitimi gibi tüm konularda hassasiyet ile çalışıyoruz.

Transfer Araçlarımız :

Mercedes Vito : Özel donanımlı Mercedes Vito araçlarımızda internet, tv, klima, buzdolabı gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipman ve donanım bulunmaktadır. 6 kişiye kadar havalimanı transferiniz ihtiyacınız tek araç fiyatı olarak sunulmaktadır. Vip transfer ve protokol araçları olan Mercedes Vito araçlarımızın tümü siyah renk ve görünmez camlıdır. Araçlarımızın dışında etiket ve marka bulunmaz ve aracın dışarıdan kime ait olduğu bilinmez.

Lüks Binek : 1-4 kişi arası lüks transferleriniz için Vw Passat, Mercedes, Bmw ve istenilen tüm lüks marka araçlar ile havaalanı transfer hizmetinizi özel eğitimli şoförler sayesinde sağlıyoruz.

Minibüs : 24 kişiye kadar olan toplu seyahat ve transferleriniz için size özel minibüs, midibüs hizmetlerimiz mevcuttur. Şoförlerimiz seyahatleriniz sırasında 24 saat sizinle vakit geçirerek, tüm destinasyonlarınızda size eşlik ediyor.

Otobüs : 55 kişiye kadar kalabalık gruplar için son model Mercedes Trivago, Tourisma, Neoplan, Man, Mitsubishi Safir gibi ile tüm Ege Bölgesine transferinizi sağlıyoruz. Tüm otobüslerimizde her koltukta tv, kulaklık, telefon şarj ünitesi ve her türlü ikram imkanı mevcuttur.

İzmir Havalimanı Transfer Rezervasyon için iletişime geçiniz.

7/24 Rezervasyon : 0532 338 24 40

Bize Ulaşın